WYŁĄCZNIE DLA CIEBIE PEŁNA GAMA MOŻLIWOŚCI    Leszno tel: 604 592 000 tel: 606 714 077 Poznań  tel: 604 465 233   e-mail: biuro@gama-nieruchomosci.com
Loading...
Wyłączność 2018-08-14T10:05:00+00:00

Klauzula wyłączności

Umowa na wyłączność jest nowoczesną i efektywną formą współpracy pomiędzy Klientem a Pośrednikiem. To porozumienie, w którym Klient przekazuje do sprzedaży swą nieruchomość tylko jednej firmie.

Liczy się udana i bezpieczna transakcja, nie ‘szybko i tanio’
Podpisując Umowę na zasadach wyłączności, Pośrednik otrzymuje pewność uzyskania wynagrodzenia za profesjonalnie wykonaną pracę. Poświęca więc czas i energię na uzyskanie najlepszych warunków oraz rezultatów transakcji sprzedaży. Precyzyjnie przygotowuje dokumentację zdjęciową i formalno-prawną. Bez obaw może opowiedzieć nabywcom o szczegółach lokalizacji oraz jej zaletach. W strategii marketingowej Pośrednik jest w stanie zainwestować większe środki finansowe oraz wykorzystać całą gamę możliwości.
Umowa na wyłączność zapewnia również odciążenie właściciela nieruchomości od procedur sprzedaży. Właściciel unika w ten sposób szeregu, często namnażających się, nieporozumień między innymi wynikających z kontaktu z wieloma agencjami. Pośrednik to specjalista rynku nieruchomości, który zna dostępne narzędzia i wie jak opracować skuteczną strategię marketingową sprzedaży nieruchomości.
Dzięki wyłączności, Właściciel ma regularny kontakt z jednym znanym i zaufanym Pośrednikiem, który na bieżąco przekazuje informacje o podejmowanych działaniach oraz postępach procesu sprzedaży.
Biuro posiadające ofertę na wyłączność, ma pełną kontrolę nad procesem sprzedaży oraz jest bardziej otwarte na współpracę z innymi biurami i ich Klientami.

Korzyści jakie odnosi Klient sprzedający:
– uzyskanie najwyższej ceny
– precyzyjnie przygotowana nieruchomość do prezentacji
– przygotowanie dokumentacji zdjęciowej oraz formalno-prawnej nieruchomości
– strategia marketingowa dobrana pod nieruchomość
– gwarantowana współpraca z innymi Pośrednikami i ich klientami
– spokojna i bezpieczna transakcja nadzorowana przez jednego, zaufanego Pośrednika

Korzyści jakie odnosi Klient kupujący:
– oferta jest sprawdzona pod względem prawnym
– oferta jest aktualna przez cały czas trwania Umowy Pośrednictwa
– nie obawiamy się podać adresu nieruchomości wraz z jej szczegółami lokalizacyjnymi