WYŁĄCZNIE DLA CIEBIE PEŁNA GAMA MOŻLIWOŚCI    Leszno tel: 604 592 000 tel: 606 714 077 Poznań  tel: 604 465 233   e-mail: biuro@gama-nieruchomosci.com
Loading...
O firmie 2018-10-05T14:51:52+00:00

O firmie

Działamy na wielkopolskim rynku nieruchomości nieprzerwanie od 2001r w oparciu o licencję zawodową nr1518, świadcząc specjalistyczne usługi w zakresie pośrednictwa w sprzedaży, zakupie i wynajmie nieruchomości. Naszym celem jest dostarczenie profesjonalnej obsługi w zakresie obrotu nieruchomościami i zadowolenie klienta. W tym zakresie współpracujemy z:

  • notariuszami,
  • rzeczoznawcami majątkowymi,
  • zarządcami nieruchomości,
  • bankami i doradcami finansowymi,
  • firmami budowlanymi i deweloperskimi,
  • firmami geodezyjnymi.

Oferujemy Państwu:
– Wszelkiego rodzaju działania promocyjne, czyli umieszczanie zgłoszonych ofert w prasie lokalnej, regionalnej, reklamę na stronie internetowej naszego biura, jak również na wielu innych portalach internetowych związanych z nieruchomościami.
– Pomagamy w kompletowaniu dokumentów niezbędnych do sporządzenia Aktu Notarialnego,a niekiedy też w prostowaniu błędów w dokumentach sądowych lub księgach wieczystych.
– Prowadzimy w imieniu klienta negocjacje dotyczące ostatecznej ceny nieruchomości, ustalamy dogodne dla klienta warunki zapłaty.
– Doradzamy podczas uzgadniania warunków i treści umów przedwstępnych oraz wyboru sposobów zabezpieczenia rozliczenia finansowego transakcji.
– Dajemy możliwość wyboru kredytu za pośrednictwem banku oferującego najkorzystniejsze warunki, sprawdzone i polecane przez nasze biuro na podstawie wieloletniej współpracy.